Specjalnie przygotowana aplikacja 22Bet to spory plus tego bukmachera. Platforma zapewnia takie same wrażenia z gry również w wersji mobilnej, dzięki czemu gracze z Polski mogą wygrywać prawdziwe pieniądze nawet w podróży, czy kolejce do lekarza. Aplikacja mobilna posiada te same funkcje, co aplikacja internetowa, a nawet funkcję czatu na żywo, podobną do tej dostępnej na witrynie internetowej.

Co ważne, mobilny bukmacher od 22Bet jest dostępny zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem Android, jak i iOS, co zapewnia graczom swobodę wyboru. Podobnie jak platforma internetowa, aplikacja mobilna również cechuje się dużą responsywnością i jest łatwa w użyciu.

Aplikacja 22Bet App na Urządzenia z iOS

Układ ekranu 22Bet na smartfonie iPhone X wygląda bardzo atrakcyjnie i funkcjonalnie. Od razu widać, że polska wersja tej aplikacji działa płynnie i jest przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Jak Pobrać i Zainstalować 22Bet na iOS?

Pobieranie i instalacja aplikacji na systemie iOS jest niezwykle prostą sprawą. Wystarczy wpisać 22Bet w pasku wyszukiwania Apple Store i kliknąć, aby załadować wyniki. Jeśli aplikacja nie jest wyświetlana w Twoim lokalnym sklepie, możesz ją pobrać bezpośrednio ze strony 22Bet.com

 1. Wpisz Link 22Bet.com w Okno Przeglądarki Internetowej, aby Przejść na Stronę Główną.
 2. U Góry Strony Pojawi się Baner Informujący o Możliwości Pobrania Aplikacji, Kliknij Go.
 3. Następnie Kliknij „Pobierz Aplikację na iOS”.
 4. Pobierzesz Aplikację Ręcznie i Postępuj Zgodnie z Podanymi Instrukcjami, by Zainstalować ją na Telefonie.

Aplikacja 22Bet Mobile na Urządzenia z Android

Po przetestowaniu aplikacji 22Bet na urządzeniu z systemem Android, Galaxy Note 10+, widzimy, że jej wygląd idealnie pasuje do tego urządzenia. Ponownie, nie może być żadnych skarg na kompatybilność tej aplikacji.

Jak Pobrać i Zainstalować 22Bet na Android?

Aplikacja nie jest póki co dostępna w sklepie Google, więc użytkownicy Androida, muszą najpierw wykonać kilka kroków, by odpowiednio skonfigurować urządzenie.

 1. Przed Pobraniem Aplikacji 22Bet przejdź do „Ustawień” swojego Urządzenia.
 2. Następnie Wybierz Opcję „Zabezpieczenia”.
 3. Zaakceptuj Instalację Aplikacji z „Nieznane Źródła”.
 4. Smartfon lub Tablet jest teraz gotowy do Obsługi Aplikacji.
 5. Następnie Kliknij „Pobierz Aplikację na Androida”.
 6. Rozpocznij Pobieranie i Zainstaluj pobrany Plik Apk.

Skąd pobrać plik apk 22Bet? Wejdź na stronę 22Bet.com i znajdź u góry baner z odnośnikiem do pobierania. Gotowe! Twoja aplikacja 22Bet powinna działać już bez zarzutów. Możesz założyć nowe konto, lub zalogować się do już istniejącego. Odbierz bonus powitalny przy wpłacie pierwszego depozytu i wygrywaj.

Wersja Mobilna Strony Internetowej

Gdyby z jakiegoś powodu aplikacja nie działała na Twoim urządzeniu, operator 22Bet zadbał o to, by wersja mobilna strony była równie responsywna i łatwa w nawigacji, co aplikacja. Specyfika wyświetlanej treści będzie zależała od modelu i wersji Twojego smartfona lub tabletu, ale jest to idealna alternatywa na zakłady sportowe dla aplikacji. Aby uzyskać dostęp do mobilnej wersji strony 22Bet, po prostu wpisz adres URL tego bukmachera w oknie swojej przeglądarki mobilnej.

Wymagania Sprzętowe 22Bet Aplikacja oraz jej Kompatybilność

Jeśli pobierzesz aplikację, to możesz ze spokojem ufać, że będzie działała na wszystkich urządzeniach z systemem Android i iOS. Jeżeli zamiast tego chcesz skorzystać z wersji mobilnej witryny internetowej, sprawdź, czy działa dobrze na Twoim urządzeni. Gry i zakłady dostępne na 22Bet są w całości zoptymalizowane pod popularne przeglądarki mobilne obsługujące HTML5.

Upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne ma najnowszą wersję przeglądarki, a w przeciwnym przypadku dokonaj jej aktualizacji. Wersja mobilna działa dobrze z szeroką gamą przeglądarek. Niektóre z przeglądarek mobilnych, których możesz użyć to: Chrome, Opera, Firefox, czy też Safari.

Płatności Mobilne 22Bet – Depozyty i Wypłaty

Dostępne metody płatności mogą różnić się w zależności od kraju rejestracji konta. W teorii możesz wybierać spośród ponad 40 różnych metod transferu środków pieniężnych. Na 22Bet znajdziesz najpopularniejsze opcje, takie jak MasterCard, Visa, Jeton, czy przelew bankowy, ale też ponad 30 różnych kryptowalut.

Często Zadawane Pytania

 • Czy można grać na prawdziwe pieniądze przez telefon?

  Tak, aplikacja mobilna oraz wersja strony internetowej dla urządzeń typu smartfon lub tablet pozwala dokonywać takich samych operacji, jak z poziomu komputera stacjonarnego, czy też laptopa. Bez problemu możesz wpłacać depozyty, wygrywać pieniądze i podejmować wygrane środki.

 • Czy bonus powitalny jest dostępny na aplikacji mobilnej?

  Tak, otrzymasz bonus powitalny po pierwszym depozycie, tak samo, jak w przypadku platformy 22Bet dostępnej z poziomu przeglądarki na komputerze.

 • Czy mogę pobrać 22Bet App na swój telefon?

  Tak, aplikacja jest w 100% bezpieczna dla urządzenia. Jeśli nie znajdziesz aplikacji w sklepie Google lub Apple Store (może nie być dostępna w Twojej lokalizacji), pobierz plik apk ze strony internetowej 22Bet.com i postępuj zgodnie ze wspomnianymi w tekście instrukcjami, by zainstalować aplikację.